O nás | Predajňa a požičovňa športového náradia a oblečenia animio, sport comfort sk

Doprava priamo k vám
Objednaný tovar dovezieme až priamo k vám domov
Výhodné ceny a ponuky
V našej ponuke nájdete položky so zaujímavými cenami
Kvalita na počkanie
Prinášame kvalitné športové prístroje a doplnky k nim

O nás

Vitajte na stránkach spoločnosti Sport Comfort. Je nám cťou, že ste nás navštívili. Veríme, že sa na našich webových stránkach cítite komfortne a našli ste to, čo potrebujete. Slovo komfort, odvodené od anglického slova comfort, je v našich končinách udomácnený výraz. Nechceme to použiť len ako frázu v našom názve, preto robíme všetko preto, aby ste v našich produktoch a komunikácií citili to isté. Cíťte sa teda pohodlne a v mene celého tímu SPORT COMFORT vám želáme pohodlný a príjemný nákup.

Spoločnosť SPORT COMFORT sa nachádza vo svete športu už od roku 2006. Prevádzkovali sme telocvičňu s názvom aerobic studio. Časom sa pridalo termo oblečenie, kde spoločnosť prerazila až za hranice Slovenskej republiky a toho času v kamennom obchode ponúkala produkty aj českým zákazníkom. Neočakávané udalosti však pozastavili obchod a na niekoľko rokov naša práca utíchla. 

Dnes sme tu však opäť a prinášame vám minimálne taký kúsok športu, ako sme prinášali pri zakladaní spoločnosti. Naše skúsenosti sa odzrkadlili aj vo výbere produktov, kde dbáme nielen na cenu, ale aj na kvalitu a funkčnosť. V našom portfóliu nájdete hlavne kardio stroje a cvičiace pomôcky. Taktiež vám prinášame športové oblečenie značky ANIMIO a  YNSPYRER, ktoré nájdete aj na stránkach www.animio.sk. Výnimočne na Slovensku vám prinášame okrem možnosti si produkt kúpiť, aj možnosť zapožičania si stroja domov. Chceme vám tak priblížiť šport za každého počasia a to hlavne aj v obdobiach, kedy sa v posilňovni nemôžeme kvôli pandémií cítiť komfortne. Prístroje vieme priviesť, poskladať a vysvetliť správny spôsob cvičenia. Vy si môžete stroj otestovať a rozhodnúť sa, či nebude po troch cvičeniach len vešiak, alebo hračka pre deti. 

Zakúpením, alebo zapožičaním stroja to však nekončí. Budeme sa vám snažiť priniesť aj manuály, ako správne postupovať pri cvičení. Cieľom musí byť zdravie a úsmev na tvári po spálení kalórií, nie bolesti a návštevy lekárov.

Na sociálne siete, ako Facebook, Instagram, Tictoc a Youtube vám prinášame pravidelne novinky našich produktov, zľavové kupóny, akcie a rôzne rady, ako správne cvičiť. Tak nás neváhajte sledovať. Ďakujeme 

S úctou team SPORT COMFORT


Kontakt
Sport Comfort 
Výdajne Miesto
 
Adresa: 
Štefánikova 25, 
Púchov, 02001  
 
alebo
 
Tel. +421 911 540 060
Mail: info@sportcomfort.sk