Domáca rehabilitácia | Predajňa a požičovňa športového náradia a oblečenia animio, sport comfort sk

Doprava priamo k vám
Objednaný tovar dovezieme až priamo k vám domov
Výhodné ceny a ponuky
V našej ponuke nájdete položky so zaujímavými cenami
Kvalita na počkanie
Prinášame kvalitné športové prístroje a doplnky k nim

Domáca rehabilitácia

Domáca rehabilitácia

Nepoznám človeka, ktorý by sa necítil dobre doma. O to viac si vážime tento pocit po návrate či už z dovolenky, pracovnej cesty, ale najmä z nemocnice. 

Povedzme si tak ako je, pobyt v nemocnici je nutné zlo. Až tam si naplno uvedomujeme našu zraniteľnosť, krehkosť a je  myslím úplne jedno, či je to štátna, alebo súkromná nemocnica, súkromné sanatórium, čokoľvek, kde sme odkázaní na starostlivosť od cudzích ľudí. 

Môžeme si strážiť zdravie, preferovať zdravý životný štýl, skôr, či neskôr sa na služby profesionálov budeme musieť spoľahnúť.

Sport Comfort sa orientuje na prenájom či už športových trenažérov, ktoré využívate na zlepšenie kondície, či spálenia tuku, alebo na šport po dlhej práci a v rámci šetrenia časom naskočíte na trenažér prenajatý na doma, či v kancelárií.

Pomáhane vám aj s rehabilitáciou doma, v prostredí vašej obývačky, spálne. Už máme skúsenosti s pacientami, ktorí si u nás prenajali motodlahu. Osobne prídeme a pomôžeme vám ju nastaviť, spustíme prvé nastavenia a počkáme na vaše prvé dojmy.

Nie sú to len pacienti po operácii kolenného kĺbu. Máme aj takého, ktorý po zástave srdca nevie ovládať pravú časť tela a nevystrie celkom pravú nohu. V domácej liečbe používa našu motodlahu už druhý mesiac.

Držíme palce!

Sport Comfort Team.

 

 

 

 


Kontakt
Sport Comfort 
Výdajne Miesto
 
Adresa: 
Štefánikova 25, 
Púchov, 02001  
 
alebo
 
Tel. +421 911 540 060
Mail: info@sportcomfort.sk